Projekce

Projekce

Služby zahradního architekta zahrnují návrhy všech typů zahradních úprav, od založení nových zahrad nebo obnovy stávajících, přes firemní objekty až po veřejná prostranství. Zahradní architekt vám pomůže funkčně rozvrhnout daný prostor dle vašich požadavků, navrhne výběr a umístění rostlin a drobných stavebních prvků.

V případě složitějších projektů probíhá návrh dvoufázově. Prvním stupněm je vytvoření studie, která řeší především hmotové rozvržení daného prostoru a koncepční rozvržení jednotlivých částí zahrady. Druhým stupněm je prováděcí projekt, který řeší detailní návrh s osazovacím plánem. Výsledkem je komplexní dokumentace s výkazem výměr, která slouží k ocenění vlastní realizace.

V případě potřeby zhodnotíme současný stav zeleně, tzv. dendrologický průzkum, pro potřeby povolení kácení dřevin nebo navrhneme pěstebních opatření na dřevinách.

Provádíme veškeré práce k vytvoření díla dle vašich individuálních přání a požadavků.

Ceny za zpracování projektové dokumentace se odvíjí od konkrétní zakázky, složitosti a požadované podrobnosti zpracování. Cenovou nabídku na zpracování   návrhu rodinné zahrady pro vás připravíme na základě vstupní konzultace na místě, dle případných podkladů a vašich požadavků.

Projekce

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:
Lenka Jelínková
prodejna@zahradnictvi-jelinek.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá:
8:00 - 18:00
So:
8:00 - 18:00
Ne:
8:00 - 18:00