Historie a současnost

Historie a současnost

Vítejte v Zahradnickém centru Jelínek

Zahradnické centrum Jelínek s venkovní prodejní plochou 5 000 m2 a krytou plochou 1 000 m2 nabízí široký sortiment okrasných i ovocných rostlin, zahradnických potřeb a dekoračních předmětů. Podporujeme české dodavatele a část naší nabídky si pěstujeme sami, jako například různé druhy bylinek, sadbu zeleniny, živé ploty a vzrostlé stromy.

Svými výpěstky zásobujeme i zahradnická centra v České republice.

Pro vaše pohodlí je k dispozici velké parkoviště a WC.

Upřednostňujeme osobní přístup a naši zaměstnanci, kteří mají odborné vzdělání a jsou pravidelně školeni, vám rádi se vším poradí.

Jsme členy družstva Zahradní centra CS.

Našim cílem je především spokojený zákazník… přijďte se přesvědčit.
Těšíme se na vás !


 

Historie firmy

Zahradnictví Jelínek je tu pro Vás již od roku 1990. Tehdy jsme započali s pěstováním okrasných stromů a keřů.

V dalších letech jsme rozšířili svoji činnost o kompletní realizace výsadeb a údržbu veřejné i firemní zeleně a soukromých zahrad. Svou realizační činnost jsme rozšířili i za hranice České republiky a to do Francie, kde jsme realizovali sadové úpravy u Zastupitelského úřadu MZV v Paříži.

V roce 1999 jsme otevřeli prodejnu i pro maloobchodní zákazníky.

2010 bylo otevřeno nové zahradnické centrum. Pro velkoodběratele máme připravený široký sortiment okrasných stromů a keřů z vlastní produkce pěstovaných v kontejnerech i ve volné půdě.

Dnes se naše pěstební plocha rozkládá na pěti hektarech. Pěstujeme okrasné dřeviny v kontejnerech i ve volné půdě. Vystavěli jsme dva nové fóliovníky, kde přezimují choulostivé druhy rostlin. Jsme členy Svazu školkařů ČR.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá:
8:00 - 18:00
So:
8:00 - 18:00
Ne:
8:00 - 18:00